Puchar Sklepu Wędkarskiego „Vinus’ Pionki 20,08,2023 Staw Górny Pionki

Sklep Vinus-Pionki ul Dębowa 9 zaprasza na otwarte zawody wędkarskie które odbędą się w dniu 20.08.2023r.

Informacje ogólne

W zawodach mogą wziąć udział wędkarze posiadający aktualne zezwolenia na wędkowanie w Okręgu PZW Radom na rok 2023.

Zawody zgodnie z RAPR Okręgu Radom.

Forma wędkowania metoda dowolna spławik-grunt na jedną wędkę, podczas wędkowania wędkarz decyduje jaką formę wędkowania wybiera i może ją zmieniać podczas trwania zawodów.

Udział w zawodach jest całkowicie bezpłatny a wszelkie koszty ( puchary, nagrody ,grill) związane z ich organizacja ponosi sklep Vinus-Pionki.

Przygotowaniem, organizacją, sędziowaniem przebiegiem zawodów zajmuje się Koło PZW Miasto Pionki nr 18.

Zawody w jednej pięciogodzinnej turze które rozegrają się na stawie górnym w Pionkach ilość miejsc ograniczona 35 osób o udziale decydować będzie kolejność zapisu

Rywalizacja odbędzie się w trzech sektorach , zwycięscy poszczególnych sektorów zostaną nagrodzeni pucharami/statuetkami.

LOTERIA FOTELI

Po rozdaniu Pucharów odbędzie się loteria trzech foteli/siedzisk z pośród uczestników zawodów . Udział w loterii wezmą wszyscy uczestnicy zawodów obecni podczas losowania , w przypadku braku uczestnika zawodów podczas losowania jego wygrany numer uważa się za nie ważny i losowany będzie kolejny numer. Numer wylosowanego stanowiska podczas zawodów jest numerem podczas loterii. Do wylosowania po jednym numerze zostaną poproszeni zwycięscy sektorów.

HARMONOGRAM

5:00 – zbiórka przy domu wędkarza Koła Miasto Pionki nr18

6:30 -rozpoczęcie wędkowania

11:30 – zakończenie wędkowania

Około 12:30 Grill , ogłoszenie wyników, loteria.

Zapisy na zawody od dnia 07.08.2023 u kolegi Jacka Kiełbasy tel. 697700524.

Prosimy o przemyślane zapisy i nie blokowanie innym uczestnikom miejsca , jeżeli po zapisaniu się zgłoszony wie że nie będzie miał możliwości wzięcia udziału prosimy o zgłoszenie rezygnacji. W przypadku dużej ilości chętnych będzie lista rezerwowa 3 osób. Osoby które się zgłosiły a nie wezmą udziału i nie zgłoszą rezygnacji w przyszłości nie będą miały możliwości wzięcia udziału w zawodach sponsorowanych przez sklep.

Sklep Vinus-Pionki życzy dobrych brań.