Puchar Zarządu wręczony

Dzisiaj przy zmiennych warunkach pogodowych. rozegraliśmy kolejne w tym roku zawody spławikowe.

Zawody o Puchar Zarządu naszego koła odbyły się nad Stawem Górnym w Pionkach. Zebraliśmy się już o godzinie 5.00 rano przy Domku Wędkarza. Po rejestracji do zawodów przystąpiło szesnastu kolegów wędkarzy.

Tegorocznym zdobywcą Pucharu został kolega Robert Wrzesiński uzyskując 1480 pkt. Drugie miejsca z niewielką różnicą punktową zajął kolega Bogusław Góralski z wynikiem 1400 pkt, natomiast na trzecim miejscu uplasował się kolega Grzegorz Chrzanowski z wynikiem 1090 pkt.

Zwycięzcy zawodów o Puchar Zarządu Koła Miasto Pionki

Kolejne miejsca w dzisiejszej rywalizacji zajęli:
4. Andrzej Wrzesiński 1050 pkt
5. Andrzej Wałęka 730 pkt
6. Mateusz Leszkiewicz 580 pkt
7. Tadeusz Mazur 520 pkt
8. Dariusz Majer 460 pkt
9. Marek Urbański 430 pkt
10. Łukasz Staniszewski 420 pkt
11. Waldemar Basaj 370 pkt
12. Mieczysław Staniszewski 350 pkt
13. Michał Gotkiewicz 270 pkt

Pozostali uczestnicy zawodów nie zostali sklasyfikowani.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i już dzisiaj pragniemy zaprosić na Nocne Towarzyskie Zawody Feederowe, które odbędą się w nocy z 20 na 21 lipca. Więcej informacji znajdziecie już niebawem na naszej stronie internetowej oraz na naszym profilu Facebookowym.

Zapraszamy również do subskrypcji kanału naszego koła na YouTubie https://www.youtube.com/user/pzwpionki

Z wędkarskim pozdrowieniem, bądźcie z nami.